Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

25 200 $ за об'єкт

2-кімнатна, бам, гарне планування


2-кімнатна, бам, гарне планування
Фото 7511 2-кімнатна, бам, гарне планування
Фото 7512 2-кімнатна, бам, гарне планування
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 66.1
Поверх 7 / 9
Вулиця Довженка

Опис

2-кімнатна квартира, бам, вулиця довженка площею 66.1м2 з гарним плануванням на 7-мк поверсі. В квартирі є всі лічильники, вхідні броньовані двері Мілано,5-тикамерні енергозберігаючі вікна з подв. склопакетом, стяжка ,шткукатурка по маяках.

Схожі пропозиції

2-кімнатна центр, на здачі
Ціна 30500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63
Поверх 5 / 11
Продам 1 кімнатну квартиру по вул. Вовчинецька(Гал.академія)>>
Ціна 13150 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 36.7
Поверх 3 / 10
2кім. квартира в Парковій Алеї, терміново
Ціна 19000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 10 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: