Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

18 300 $ за об'єкт

3-кімнатна мансардна, здана


3-кімнатна мансардна, здана
Фото 7499 3-кімнатна мансардна, здана
Фото 7500 3-кімнатна мансардна, здана
Фото 7501 3-кімнатна мансардна, здана
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 77.1
Поверх 9 / 9
Вулиця калинова слобода

Опис

3-кімнатна мансардна в зданому будинку площею 77.1м2, з гарною інфраструктурою, парковочні місця, майданчики для міні футболу, озеро , газончики, лавочки, є гаражі. Є ще 2-кімнатні.

Схожі пропозиції

>2-х кімнатна квартира в Калиновій Слободі.
Ціна 24795 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 66,7
Поверх 3 / 9
1 кімнатна квартира в затишній і тихій місцевості>>
Ціна 12980 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 37
Поверх 2 / 7
Акційна ціна однокімнатна квартира Пасічна
Ціна 15700 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 42
Поверх 7 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: