Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

26 250 $ за об'єкт

2-на кв. Національної Гвардії від забудовника


2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Фото 7471 2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Фото 7455 2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Фото 7456 2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Фото 7469 2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Фото 7472 2-на кв. Національної Гвардії від забудовника
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 3 / 10
Вулиця Національної гвардії

Опис

Продам квартиру від забудовника, що знаходиться по вулиці Національної Гвардії, площею 64м2 з хорошим плануванням. (2 хв до парку Шевченка, 4 хв до міського озера,10хв до ратуші, тиха, спокійна вулиця. Зручне розташування, яке дає можливість гуляти кожного дня парком, самим чи з дітьми. Є ще великий вибір інших квартир з хорошим плануванням.

Схожі пропозиції

Продаю 2-х кімнатну квартиру в центрі!
Ціна 26496 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 57,6
Поверх 9 / 9
недорога квартира з євроремонтом в новобудові
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 43
Поверх 10 / 11
2 кім ЖК Патріот вул Довженка 61м2!
Ціна 21000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 61
Поверх 8 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: