Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

16 900 $ за об'єкт

2-кімнатна на здачі Стуса


2-кімнатна на здачі Стуса
Фото 7449 2-кімнатна на здачі Стуса
Фото 7450 2-кімнатна на здачі Стуса
Фото 7451 2-кімнатна на здачі Стуса
Фото 7452 2-кімнатна на здачі Стуса
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 62.9
Поверх 10 / 10
Вулиця Стуса

Опис

Продається 2-кімнатна квартира мансардна, хороше планування 62.9м2. Штукатурка, чистова стяжка, вхідні двері, вікна, підігрів підлоги, всі лічильники. Здача кінець 2017р. Можливі інші варіанти.

Схожі пропозиції

На здачі 3 кімнатна квартира від забудовника вул. Галицька/Шкільна>>
Ціна 31800 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 80
Поверх 10 / 11
1-кімнатна з ремонтом, бам
Ціна 25800 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40м2
Поверх 2 / 10
2 кімнатна квартира район Вовчинецької ближче до центру!!!
Ціна 24575 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64.67
Поверх 8 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: