Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

13 250 $ за об'єкт

1-кімнатна біля Метро.


1-кімнатна біля Метро.
Фото 7439 1-кімнатна біля Метро.
Фото 7440 1-кімнатна біля Метро.
Фото 7441 1-кімнатна біля Метро.
Фото 7442 1-кімнатна біля Метро.
Фото 7443 1-кімнатна біля Метро.
Василь
09520395...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 36.7
Поверх 3 / 10
Вулиця Вовчинецька

Опис

Продається 1-кімнатна квартира з хорошим плануванням. Штукатурка по маяках, чистова стяжка, двері Мілано, та енергрзберігаючі вікна (5 камер).

Схожі пропозиції

Велика, Акційна 1-о кімнатна в Парковій Алеї.
Ціна 13930 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 44
Поверх 11 / 11
Дешева три кімнатна Вамбуд
Ціна 14500 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 87
Поверх 10 / 10
Чудова 2 кімнатна кв біля Арсену 67м2 ціна 25400$
Ціна 25400 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 67
Поверх 6 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: