Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

21 600 $ за об'єкт

Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА


Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7262 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7263 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7264 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7265 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7266 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7267 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7268 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
Фото 7269 Одно кімнтана з ремонтом АКЦІЙНА ЦІНА
05015177...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 33
Поверх 10 / 11
Вулиця Ребета

Опис

Продається одно кімнатна квартира з ремонтом вул.Бандери в новобудові.Квартира продається з усім ,що ви бачите на фото.Прекрасне місце розташування,поблизу школа,садік,автобусна зупинка,велика кількість гіпермаркетів.

Схожі пропозиції

Трьох кімнатна квартира тихому районі.
Ціна 26600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76,05
Поверх 6 / 10
2 кімнатна квартира в зданому будинку>>
Ціна 18000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 59.3
Поверх 10 / 10
Дешева 1 кімнатна квартира р-н Пасічна>>
Ціна 15550 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 41.75
Поверх 8 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: