Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

27 500 $ за об'єкт

2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен


2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7224 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7223 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7225 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7226 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7227 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7228 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7229 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Фото 7230 2 кімнатний сирець біля ТЦ Арсен
Віталій
38097682...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 8 / 11
Вулиця Івасюка

Опис

Продається 2 кімнатний сирець в ЗДАНОМУ будинку (МЖК Експресс 24). Розведено опалення, електрика, встановлено лічильники. Квартира світла, кутова, двостороння. Можливий торг! Чудове сполучення зі всіма районами міста!

Схожі пропозиції

3 кімнатна квартира НА ЗДАЧІ по вул. Довженка>>
Ціна 30220 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 7 / 10
3 кімнатна квартира по вул. Богдана Хмельницького>>
Ціна 30400 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76
Поверх 9 / 10
2-к квартира, двостороння, кухня-студія вул.Стуса біля Арсену.
Ціна 24860 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 68,64
Поверх 7 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: