Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

29 000 $ за об'єкт

2кімнатна квартира в самому центрі міста!


2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7120 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7116 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7117 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7118 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7119 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Фото 7121 2кімнатна квартира в самому центрі міста!
Юлія
06676261...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 7 / 8
Вулиця Сахарова

Опис

Продається двокімнатна квартира взданій обжитій новобудові в самому центрі міста! Двостороння, сонячна світла квартира! Зроблено електророзводку, залито стяжку. Штукатурка під маяки. Є два балкони. Ліфт працює

Схожі пропозиції

2 кімнатна по вул Богдана Хмельницького 64.6м2!
Ціна 24500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 2 / 10
1 кімнатна центр 44м2 ціна 24400$
Ціна 24400 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 44
Поверх 6 / 10
Продається 1 кімнатна квартира район Позитрон біля Метро
Ціна 13170 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40.60
Поверх 3 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: