Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

32 675 $ за об'єкт

3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!


3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7073 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7074 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7075 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7076 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7077 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7078 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7079 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Фото 7080 3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Олег
09569442...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 4 / 10
Вулиця бам

Опис

Продається 3 кімнатна квартира від Ярковиці Калинова слобода 2 черга площею 85м.кв.на 7 поверсі з 10.Окреме містечко із соєю інфроструктурою,дитячими садочками,школами,зонами для відпочинку,спортивними клубами,футбольними та баскетбольними площадками,теоиторія під цілодобою охороною та відео наглядом.Інформації про Калинову Слободу дуже багато,за більш детальнішою інформацією дзвоніть по нище зазначених номерів!У вартість квартири входить:штукатурка,вікна,двері,лічильники(газ,вода,світло),стяжка з підігрівом підлоги,котел(оплатити).

Схожі пропозиції

Продається 2 кімнатна квартира у центрі міста
Ціна 32230 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 58.6
Поверх 4 / 9
квартира студія в центрі міста
Ціна 38500 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 50
Поверх 3 / 10
3кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ
Ціна 24000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 82
Поверх 8 / 8

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: