Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

26 000 $ за об'єкт

Одно кімнатна з ремонтом


Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6759 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6760 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6761 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6762 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6763 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6764 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6765 Одно кімнатна з ремонтом
Фото 6766 Одно кімнатна з ремонтом
05015177...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 43
Поверх 3 / 10
Вулиця Любачівського

Опис

Продається одно кімнатна квартира з ремонтом вул.Вовчинецька.Новобудова,можна заходити і жити .Квартира знаходиться на 3 поверсі,поблизу школа,садік ,автобусна зупинка,велика кількість гіпермаркетів.

Схожі пропозиції

Продається 1 кімнатна квартира біля міського озера
Ціна 24160 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 48.2
Поверх 3 / 7
Продається Велика, Двостроння 3-о кімнатна в новобудові.
Ціна 26600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 11 / 11
Акційна 2кім. квартира в ЖК Сонячний
Ціна 15600 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63,6
Поверх 10 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: