Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

33 500 $ за об'єкт

2-х кімнатна в центрі


2-х кімнатна в центрі
Фото 6752 2-х кімнатна в центрі
Фото 6753 2-х кімнатна в центрі
05015177...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 58
Поверх 3 / 9
Вулиця Довга

Опис

Двох кімнатна в самому центрі Івано-Франківська.Якісне будівництво,у вартість входить котел,стяжка,штукатурка стін,м\п вікна,б\р двері,лічильники(газ,вода,світло).Будинок розташований в 5-ти ходитьби до Ратуші.

Схожі пропозиції

2-кімнатна, здача, допродаж
Ціна 23250 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 2 / 9
увага! Акція 3 - кімнатна 90 м.кв, зданому будинку
Ціна 31000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 90
Поверх 9 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: