Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

20 000 $ за об'єкт

Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>


Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Фото 6737 Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Фото 6738 Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Фото 6739 Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Фото 6740 Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 74.15
Поверх 10 / 10
Вулиця Хіміків
Номер будинку 7

Опис

Акційна ціна на квартиру мансардного типу!!!Житловий фонд. 5-камерні м/п вікна з подвійним склопакетом, вхідні двері "Milano", ліфт фірми "Bravo", фасад утеалений 10см пінопласту, чистові стяжка та штукатурка, приміщення для колясок та велосипедів, встановлені лічильники на усі мережі та каналізації, облаштування прибудинкової території. Розтермінування платежів до березня 2018р.

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

1-кімнатна з ремонтом Побутова
Ціна 24800 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 37.5
Поверх 2 / 11
3 кімнатна район Вовчинецької ближче до центру
Ціна 28900 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76.05
Поверх 7 / 10
3кімнатна квартира у центрі міста в зданому будинку
Ціна 33000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76
Поверх 8 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: