Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

32 790 $ за об'єкт

3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>


3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>
Фото 6534 3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>
Фото 6535 3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>
Фото 6536 3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>
Фото 6537 3 кімнатна квартира від забудівника по вул. Галицька>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 80
Поверх 9 / 10
Вулиця Галицька/Шкільна

Опис

Квартира знвходиться на розі вулиць Гальцька/Шкільна. Зручна транспортна розв'язка, близькість до центрального ринку і ТЦ Прикарпаття. У вартість входить: стяжка, штукатурка стін, вікна, вхідні двері.

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

Двох кімнатна в Пасічні
Ціна 22800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 62
Поверх 5 / 10
вул. Стуса 28, 9/10 поверх, 37,5 м2
Ціна 23500 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 37
Поверх 9 / 10
Продається двохкімнатна квартира на Вовчинецькій
Ціна 23500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 67
Поверх 6 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: