Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

31 185 $ за об'єкт

2-х кімнатна квартира в Центрі міста. Без Комісії.


2-х кімнатна квартира в Центрі міста. Без Комісії.
Фото 6519 2-х кімнатна квартира в Центрі міста. Без Комісії.
Фото 6520 2-х кімнатна квартира в Центрі міста. Без Комісії.
Фото 6521 2-х кімнатна квартира в Центрі міста. Без Комісії.
05018558...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 56,7
Поверх 2 / 8
Вулиця Незалежності

Опис

тел. 050 185 58 34 (Viber), 096 715 87 48 -Юрій. 2-х кімнатна в центрі міста по вул. Незалежності від Будівельної Компанії. В вартість квартири: м/п вікна, якісні броньовані двері, стяжка, штукатурка, лічильники, комунікації.

Схожі пропозиції

1 кімнатна центр, Довга
Ціна 24900 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 45.3
Поверх 6 / 9
Акція 2 кімнатна квартира центр по вул. Довга>>
Ціна 26000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 57.8
Поверх 9 / 9
шикарна квартира з горищем на стометрівці
Ціна 85000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 112
Поверх 4 / 4

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: