Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

23 350 $ за об'єкт

Акція! 2-х кімнатна квартира в Парковій Алеї.


Акція! 2-х кімнатна квартира в Парковій Алеї.
Фото 6452 Акція! 2-х кімнатна квартира в Парковій Алеї.
Фото 6453 Акція! 2-х кімнатна квартира в Парковій Алеї.
Фото 6454 Акція! 2-х кімнатна квартира в Парковій Алеї.
05018558...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 72
Поверх 9 / 11
Вулиця Сеченова

Опис

Площа: 72 м2, 8500грн/м2. В вартість квартири: м/п вікна, броньовані двері, чистова стяжка, штукатурка, лічильники, комунікації.

Схожі пропозиції

Акція 1-о кімнатна по вул. Довженка біля ТЦ Сільпо.
Ціна 15040 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 43,4
Поверх 7 / 10
3-х кімнатна вул.Стуса біля Арсену.
Ціна 23300 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 81,4
Поверх 10 / 10
Дешева 2 кімнатна квартира в Пасічній!
Ціна 15000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 55,11
Поверх 10 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: