Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

14 500 $ за об'єкт

Дешева три кімнатна Вамбуд


Дешева три кімнатна Вамбуд
Фото 6337 Дешева три кімнатна Вамбуд
Фото 6338 Дешева три кімнатна Вамбуд
05015177...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 87
Поверх 10 / 10
Вулиця Стуса

Опис

Дешева три кімнатна квартира мансардного типу з боковим вікном ,високі потолки,є можливість додаткових вікон .Забудівник Вамбуд .

Схожі пропозиції

Продам 2 кімнатну квартиру мансардного типу по вул. Хіміків>>
Ціна 17190 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 61.21
Поверх 10 / 10
4 кімнатний пентхаус в мальовничій місцевосці>>
Ціна 37290 $
Кількість кімнат 4
Площа, м? 106
Поверх 6 / 7
в самому центрі продам 1 км на стадії здачі
Ціна 12700 грн / м²
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40
Поверх 4 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: