Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

550 $ / м²

Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>


Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Фото 6307 Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Фото 6308 Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Фото 6309 Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Фото 6310 Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Фото 6311 Продам 3 кімнатну квартиру в центрі по вул.Довга>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 86.3
Поверх 5 / 9
Вулиця Довга

Опис

Будинок збудовано, наразі на етапі введення в експлуатацію. В наявності 2, 5 та 6 поверхи. У вартість входить: чистова стяжка підлоги, штукатурка стін по маяках, вхідні броньовані двері українського виробництва, 5-ти камерні вікна з подвійним склопакетом, заведення всіх комунікацій (світло, вода, газ, інтернет, домофон, каб. ТБ.)

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

Велика 3-о кімнатна, новобудова. р-н БАМ. Акційна !
Ціна 30000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 87,6
Поверх 6 / 10
3 кімнатна квартира здана новобудова на Стуса>>
Ціна 35700 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 84
Поверх 10 / 10
квартира в елітній новобудові по вулиці Франка
Ціна 750 $ / м²
Кількість кімнат 3
Площа, м? 102
Поверх 4 / 6

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: