Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

500 $ / м²

Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>


Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>
Фото 6250 Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>
Фото 6251 Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>
Фото 7208 Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>
Фото 7209 Продається напівособняк по вул. Садова/Вербова>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 5
Площа, м? 80
Поверх 1,2 / 2
Вулиця Садова/Вербова

Опис

Напівособняк 160 м2(80+80), вул. Садова-Вербова, Загвіздя. Тиха, екологічна місцевість. У вартість входить: стяжка, штукатурка, вікна, двері, світло, газ, вода, каналізація центральна (підведена з міста) + 6.5 соток землі. Здача - кінець 2017р.

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

3 кімнатна квартира Дворівнева. Зданий будинок
Ціна 28500 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 150
Поверх 10 / 11
2к Кв вул.Коновальця збудована 64м2
Ціна 16000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 4 / 5
2 кімнатна квартира Каскад
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 53
Поверх 9 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: