Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

13 350 $ за об'єкт

1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>


1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>
Фото 6037 1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>
Фото 6038 1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>
Фото 6039 1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>
Фото 6040 1 кімнатна квартира по вул. Б. Хмельницького>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 35.2
Поверх 5 / 10
Вулиця Б. Хмельницького

Опис

1 кімнатна квартира в спокійному районі міста по вул. Б.Хмельницького. У вартість входить: чистова стяжка, штукатурка по маяках, п'ятикамерні вікна, двері Milano, заведені всі комунікації. Ціна $380 на розтермінування (до 1 року ), при 100% оплаті - індивідуальні знижки! Івано-Франківськ 0507286911, (viber 0939290990) - Сергій

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

3 кімнатна мансарда по акція
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 74
Поверх 10 / 10
1 кімнатна квартира від БК Мельник
Ціна 14380 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 38.8
Поверх 8 / 10
1 кімнатна центр, Довга
Ціна 24900 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 45.3
Поверх 6 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: