Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

33 750 $ за об'єкт

Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>


Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>
Фото 5767 Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>
Фото 5768 Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>
Фото 5769 Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>
Фото 5770 Продам 3 кімнатну квартиру по вул. Незалежності>>
05072869...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 84.4
Поверх 2 / 10
Вулиця Незалежності

Опис

У вартість входить: чистова стяжка, штукатурка по маяках, п'ятикамерні вікна, двері Milano, заведені всі комунікації. Котел Ariston - $360. Можливе розтермінування платежів до 1 року - 1 черга і до 2 років - 2 черга.

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

2-х кімнатна квартира в р/н Метро. на здачі.
Ціна 21500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 56,55
Поверх 4 / 10
1 кімнатна квартира біля річки по вул. Набережна
Ціна 11500 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 22.8
Поверх 9 / 9
Увага 1 2 3 кім квартири біля МЕТРО Вовчинецька ціна 9300грн
Ціна 9000 грн / м²
Кількість кімнат 123
Площа, м? 44
Поверх 3 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: