Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

26 615 $ за об'єкт

>Великодня Акція 3-х кімнатна р-н Вовчинецької.


>Великодня Акція 3-х кімнатна р-н Вовчинецької.
Фото 5725 >Великодня Акція 3-х кімнатна р-н Вовчинецької.
Фото 5726 >Великодня Акція 3-х кімнатна р-н Вовчинецької.
Фото 5727 >Великодня Акція 3-х кімнатна р-н Вовчинецької.
05018558...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 76,05
Поверх 6 / 10
Вулиця Хмельницького

Опис

Продається 2-х кім. квартира від забудівника в новобудові по вул.Б.Хмельницького. Площа 64,6 м2. В вартість квартири входить: м/п двохкамерні вікна, якісні броньовані двері, стяжка, штукатурка, лічильники, комунікації.

Схожі пропозиції

2кім квартира вул.Мазепи 35
Ціна 52500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 2 / 10
Велике здане приміщення, по вул.Довженка, 275м.кв, 2150грн/м2
Ціна 22000 $
Кількість кімнат 6
Площа, м? 275
Поверх 1 / 10
3 кімнатна квартира здана новобудова на Стуса>>
Ціна 35700 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 84
Поверх 10 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: