Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

22 000 $ за об'єкт

2 кімнатна 64м2 на стадії здачі вул Вовчинецька!


2 кімнатна 64м2 на стадії здачі вул Вовчинецька!
Фото 5671 2 кімнатна 64м2 на стадії здачі вул Вовчинецька!
Фото 5672 2 кімнатна 64м2 на стадії здачі вул Вовчинецька!
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 6 / 10
Вулиця Вовчинецька

Опис

Продаеться 2к.кв.по вул,Вовчинецька(Метро),64м2., в вартість квартири входить:броньовані двері,м/п вікна, чистова стяжка,штукатурка,лічильники,комунікації. Розвинута інфраструктура,дитячі та спортивні майданчики, паркінг,магазини,школа,дитячий садок Є ще в продажі 1к кв 42м2 та трьох кімнатні квартири 82,5м2.Мансарди будуть по 6000м2 деталі за тел.

Схожі пропозиції

Продається 1 кімнатна квартира район Позитрон біля Метро
Ціна 13170 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40.60
Поверх 3 / 9
Продається 3кім кв в районі(Метро) 103м2
Ціна 52000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 103
Поверх 1 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: