Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

21 800 $ за об'єкт

Продам 3кім квартиру 84м2 вул.Стуса


Продам 3кім квартиру 84м2 вул.Стуса
Фото 5611 Продам 3кім квартиру 84м2 вул.Стуса
06839642...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 84
Поверх 10 / 10
Вулиця Стуса

Опис

Продаэться повноцінна мансарда з газом та усіма комунікаціями повноцінними вікнами та неповторим краєвидом здача будинку на цей рік комплекс характеризується розвиненою соціально-транспортною інфраструктурою, що значно підвищить комфортність та зручність проживання мешканців.Неподалік школи,садочки,супермаркети,та ринок східний вайбер(+380937002594)

Схожі пропозиції

3-кімнатна ,Сахарова
Ціна 27400 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 68
Поверх 1 / 5
2 кім на каскаді в новобудові
Ціна 27900 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 62
Поверх 6 / 10
Велика, Двостроння 3-о кімнатна в новобудові.
Ціна 26600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 11 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: