Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

19 000 $ за об'єкт

2 кімнатна поряд ТЦ Велес


2 кімнатна поряд ТЦ Велес
Фото 5086 2 кімнатна поряд ТЦ Велес
Фото 5087 2 кімнатна поряд ТЦ Велес
Фото 5088 2 кімнатна поряд ТЦ Велес
Фото 5089 2 кімнатна поряд ТЦ Велес
Андрій
05073976...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 59
Поверх 6 / 10
Вулиця Вовчинецька

Опис

2к. Квартира вул. Вовчинецька, якісне будівництво, підігрів підлоги, стяжка, якісні вікна та двері. поряд магазини, школи, зупинки, торгові центри.Можливе розтермінування.

Схожі пропозиції

3 кім самий центр міста 82м2 вул Бельведерська!
Ціна 39200 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 82
Поверх 6 / 10
Продається 2 кімнатну квартиру по вул. Вовчинецька>>
Ціна 21050 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 61
Поверх 8 / 10
1 кім ЕВРОРЕМОНТ вул Незалежності Центр міста 43м2
Ціна 29000 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 44
Поверх 5 / 8

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: