Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

12 000 $ за об'єкт

1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес


1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5077 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5078 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5079 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5080 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5081 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Фото 5082 1кім. вул. Вовчинецька ТЦ Велес
Андрій
05073976...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 37
Поверх 6 /
Вулиця Вовчинецька

Опис

1к. Квартира вул. Вовчинецька, якісне будівництво, підігрів підлоги, стяжка, якісні вікна та двері. поряд магазини, школи, зупинки, торгові центри.

Схожі пропозиції

Велика 3кім. квартира в ЖК"Сонячний"Вамбуд, 31500у.о
Ціна 31500 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 4 / 10
Вамбуд 2-х кімнатна квартира Сонячний - 2 черга (відео)
Ціна 23500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 6 / 9
Дворівнева квртира в зданій новобудові
Ціна 19000 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 85
Поверх 10 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: