Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

26 600 $ за об'єкт

3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького


3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького
Фото 5012 3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького
Фото 5013 3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького
Фото 5014 3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького
Фото 5015 3 кім. 10 хв від центру вул. Вовчинецька-Хмельницького
Андрій
05073976...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 77
Поверх 6 / 10
Вулиця Богдана Хмельницького
Номер будинку 55

Опис

Продам 3 к. квартиру по вул. Богдана Хмельницького (ближче до початку вулиці), якісне будівництво. м/п вікна, брон. ддвері, стяжка , штукатурка стін. тихий район, не далеко від центру

Схожі пропозиції

2 кімнатна квартира біля Арсену
Ціна 24800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 67
Поверх 5 / 10
Дешева три кімнатна Пасічна
Ціна 27650 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 75
Поверх 5 / 10
Продається 2 кімнатна квартира Вамбуд Краківський
Ціна 25675 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 67.9
Поверх 2 / 7

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: