Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

19 000 $ за об'єкт

Велика 1к. квартира не далеко від центру


Велика 1к. квартира не далеко від центру
Фото 5004 Велика 1к. квартира не далеко від центру
Фото 5005 Велика 1к. квартира не далеко від центру
Фото 5006 Велика 1к. квартира не далеко від центру
Фото 5007 Велика 1к. квартира не далеко від центру
Фото 5008 Велика 1к. квартира не далеко від центру
Андрій
05073976...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 50
Поверх 2 / 10
Вулиця Богдана Хмельницького
Номер будинку 57

Опис

Продам 1 к. квартиру по вул. Богдана Хмельницького (ближче до початку вулиці), якісне будівництво. м/п вікна, брон. ддвері, стяжка , штукатурка стін. тихий район, не далеко від центру,

Схожі пропозиції

1 кімнатна квартира район Вовчинецької ближче до центру
Ціна 13380 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 35.2
Поверх 6 / 10
Повноцінна 3 кімнатна квартира мансардного типу м-н Пасічна>>
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 74.15
Поверх 10 / 10
3 кім вул Б.Хмельницького 76м2 ціна 26600$
Ціна 26600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76
Поверх 7 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: