Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

19 940 $ за об'єкт

>2-о кімнатна квартира по вул.Стуса від Забудівника.


>2-о кімнатна квартира по вул.Стуса від Забудівника.
Фото 4829 >2-о кімнатна квартира по вул.Стуса від Забудівника.
Фото 4830 >2-о кімнатна квартира по вул.Стуса від Забудівника.
Фото 4831 >2-о кімнатна квартира по вул.Стуса від Забудівника.
05018558...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 54,93
Поверх 7 / 10
Вулиця Стуса

Опис

2-о кімнатна квартира по вул.Стуса р-н Арсен від Забудівника. Зручне планування, простора вітальня. Площа: 54,93. В вартість квартири: тепла підлога, м/п вікна, якісні броньовані двері, стяжка, штукатурка, лічильники (газ,вода,світло), комунікації.

Схожі пропозиції

3 кімнатна в центрі по вул. Довга
Ціна 47000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 3 / 10
2-кімнатна квартира, Хіміків
Ціна 25900 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 76
Поверх 3 / 9
3 кім квартира в новобудові в центрі
Ціна 46750 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 3 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: