Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

17 500 $ за об'єкт

Продам однокімнатна квартира в новому ЖК по вул.Б.Хмельницького


Продам однокімнатна квартира в новому ЖК по вул.Б.Хмельницького
Фото 4768 Продам однокімнатна квартира в новому ЖК по вул.Б.Хмельницького
Фото 4769 Продам однокімнатна квартира в новому ЖК по вул.Б.Хмельницького
Фото 4770 Продам однокімнатна квартира в новому ЖК по вул.Б.Хмельницького
09699404...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 1
Площа, м? 50
Поверх 2 / 10
Вулиця Б.Хмельницького

Опис

У вартість квартири входить: чистова стяжка, штукатурка по маяках, пятикамерні вікна, двері "MILANO", лічильники,заведені всі комунікації. Ціна 350 дол. за м2.Котел фірми "ARISTON" 360 дол! Можливе розтермінування.

Схожі пропозиції

1кім. квартира біля Метро, 42,4м.кв, 7пов, 14100у.о
Ціна 14100 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 42,4
Поверх 7 / 9
Калинова Слобода. 2-х кімнатна квартира.
Ціна 22670 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60,6
Поверх 8 / 9
Акційна 2-о кімнатна в Парковій Алеї.
Ціна 19000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 11 / 11

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: