Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

22 880 $ за об'єкт

Продам 2 кім вул Стуса 62.4м2!


Продам 2 кім вул Стуса 62.4м2!
Фото 4562 Продам 2 кім вул Стуса 62.4м2!
Фото 4563 Продам 2 кім вул Стуса 62.4м2!
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 62.4
Поверх 4 / 10
Вулиця Стуса

Опис

Продаеться 2 кімнатна квартиру по вул стуса Левада трета черга звертайтесь квартир залишилось обмаль!

Схожі пропозиції

2 кімнатна мансарда по вул. Крихівецька>>
Ціна 11350 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 61.1
Поверх 10 / 10
Трикімнатна квартира в зданому будинку(БК Мельник) на вул.Вовчинецькій
Ціна 50000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 90
Поверх 7 / 9
Сонячна сторона, 2-х кімнатна біля ТЦ Метро.Будинок на здачі.
Ціна 22500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 56,55
Поверх 4 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: