Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

22 000 $ за об'єкт

Квартири від забудівника в будинку на здачі вул. Вовчинецька


Квартири від забудівника в будинку на здачі вул. Вовчинецька
Фото 4502 Квартири від забудівника в будинку на здачі вул. Вовчинецька
Павло
09580068...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 64
Поверх 6 / 9
Вулиця Вовчинецька

Опис

1,2,3 - кімнатні квартири із Розтермінуванням Площа - 1 кімнатні 42 м.кв - 14500 у.о. 2 кімнатна - від 64 до 68 м.кв. - від 22000 у.о. 3 кімнатна - 82 м.кв.- 28500 у.о. вулиця Вовчинецька Квартирі - м/п вікна панорамні, стяжка, штукатурка, комунікації всі лічильники. Розтермінування.

Схожі пропозиції

*1 кім.кв. по вул. Залізнична, біля Космосу, від ЗАБУДОВНИКА
Ціна 20050 $
Кількість кімнат 1
Площа, м? 40.1
Поверх 8 / 8
Велика 3 Кім.Квартира,вул.Незалежності
Ціна 45 000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 100
Поверх 4 / 10
Низька ціна на 3 кімнатну квартиру
Ціна 26600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76
Поверх 5 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: