Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

29 270 $ за об'єкт

3 кімнатна вул Довженка 85м2 ЖК ПАТРІОТ!


3 кімнатна вул Довженка 85м2 ЖК ПАТРІОТ!
Фото 4475 3 кімнатна вул Довженка 85м2 ЖК ПАТРІОТ!
Фото 4476 3 кімнатна вул Довженка 85м2 ЖК ПАТРІОТ!
06634424...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 5 / 10
Вулиця Довженка

Опис

Продаж,3 Кім. Квартири площею 85м2 на вул.Довженка, в вартість квартири входить:м/п вікна,броньовані двері,лічильники,комунікації,штукатуркаРозвинута інфраструктура

Схожі пропозиції

2-о кімнатна в центрі міста, біля парку Шевченка.
Ціна 24500 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 3 / 10
3 кім Левада3-та черга 86м2!
Ціна 31680 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 8 / 10
2-кімнатна здана
Ціна 14950 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 63
Поверх 9 / 9

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: