Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

31 500 $ за об'єкт

Велика 3кім. квартира в ЖК"Сонячний"Вамбуд, 31500у.о


Велика 3кім. квартира в ЖК
Фото 4460 Велика 3кім. квартира в ЖК
Фото 4461 Велика 3кім. квартира в ЖК
Фото 4462 Велика 3кім. квартира в ЖК
Фото 4463 Велика 3кім. квартира в ЖК
Фото 4464 Велика 3кім. квартира в ЖК
09888005...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 86
Поверх 4 / 10
Вулиця Довженка

Опис

Продається 3кім. квартира в ЖК Сонячний від Вамбуду, Заг.площа 88,6м.кв, 4поверх. У вартість входить котел, розводка опалення, розводка електрики, тепла підлога, чистова стяжка, штукатурка, лічильники, якісні вх. броньовані двері та енергозберігаючі вікна. Поспішіть! Вартість даної квартири дешевша ніж у забудовника (9600грн за м.кв) Продаж по переуступці від бартерника.

Схожі пропозиції

Дешева три кімнатна Пасічна
Ціна 27650 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 75
Поверх 5 / 10
4 кімнатний пентхаус в мальовничій місцевосці>>
Ціна 37290 $
Кількість кімнат 4
Площа, м? 106
Поверх 6 / 7
2 кімнатна квартира Каскад
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 53
Поверх 9 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: