Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

24 450 $ за об'єкт

Здана велика 2 кімнатна квартира біля Арсену.


Здана велика 2 кімнатна квартира біля Арсену.
Фото 3878 Здана велика 2 кімнатна квартира біля Арсену.
Фото 3879 Здана велика 2 кімнатна квартира біля Арсену.
Фото 3880 Здана велика 2 кімнатна квартира біля Арсену.
09906829...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 2
Площа, м? 67,3
Поверх 8 / 10
Вулиця Стуса

Опис

В вартість входить чистова стяжка, штукатрка під маяки, броньовані двері, металопластикові вікна, лічильники на світло, газ, воду.

Схожі пропозиції

3 кімнатна квартира поруч з парком ім. Шевченка по вул. Нац.Гвардії>>
Ціна 30250 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 74
Поверх 6 / 11
Двостороння 3 кімнатна квартира по вул. Хіміків>>
Ціна 30380 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 80.62
Поверх 6 / 10
2 кімнатна квартира біля Арсену
Ціна 24800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 67
Поверх 5 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: