Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

26 600 $ за об'єкт

Трьох кімнатна квартира тихому районі.


Трьох  кімнатна квартира тихому районі.
Фото 3753 Трьох  кімнатна квартира тихому районі.
Фото 3754 Трьох  кімнатна квартира тихому районі.
Фото 3755 Трьох  кімнатна квартира тихому районі.
09906829...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 76,05
Поверх 6 / 10
Вулиця Богдана Хмельницького

Опис

Можливість розтермінування! Сучасне планування, висока якість будівництва, якісні буд матеріали. В вартість входить штукатурка під маяки, чистова стяжка, металопластикові 5-ти каметрні вікна з подвійним скло пакетом, броньовані вхідні двері, лічильники на всі комунікації.

Схожі пропозиції

3 кімнатна мансарда по акція
Ціна 20000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 74
Поверх 10 / 10
3кім Квартира по вул.Мельника 78м2
Ціна 36500 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 78
Поверх 7 / 10
3 кімнатна квартира в КАЛИНОВІЙ СЛОБОДІ зданий будинок!
Ціна 31675 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 7 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: