Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

32 000 $ за об'єкт

Продам 2 кімнатну двохрівневу квартиру на Каскаді!


Продам 2 кімнатну двохрівневу квартиру на Каскаді!
Фото 3660 Продам 2 кімнатну двохрівневу квартиру на Каскаді!
Фото 3658 Продам 2 кімнатну двохрівневу квартиру на Каскаді!
Фото 3659 Продам 2 кімнатну двохрівневу квартиру на Каскаді!
09906829...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 4
Площа, м? 120
Поверх 9,10 / 10
Вулиця Ключний провулок (Каскад)

Опис

Розвинене тролейбусне та автобусне сполучення з усіма районами міста, поруч поліклініка, 2 дитсадка, 2 школи, ПВНЗ «Галицька академія» продовольчий ринок, торгівельні центри, супермаркети, церква, спорткомплекс, тенісні корти набережна Бистриці Надвірнянської.

Схожі пропозиції

Велика 3-о кімнатна, новобудова. р-н БАМ. Акційна !
Ціна 30000 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 87,6
Поверх 6 / 10
Продається 2 кімнатна квартира в центральній частині міста в зданому будинку
Ціна 27000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 58.8
Поверх 8 / 10
2-х кім Квартира 3пов надійний забудівник
Ціна 18800 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 58
Поверх 3 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: