Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

6 500 грн / м²

Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017


Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017
Фото 3453 Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017
Фото 3454 Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017
Фото 3455 Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017
Фото 3456 Остання мансарда ПОВНОЦІННА 3 км класне планування КАСКАД Арсен Осінь 2017
09571357...Показати номер

Характеристики

Кількість кімнат 3
Площа, м? 85
Поверх 10 / 10
Вулиця Стуса

Опис

Продам хорошу квартиру з європейським плануванням від забудівника ! Знаходиться біля Арсену та Метро, все що потрібно для комфортного проживання в кількох хвилинах від вас знаходиться ! Здача осінь 2017 року Можливе розтермінування Сирець - вікна, двері, чистова стяжка та штукатурка, підігрів підлоги, комунікації (лічильники, газ, світло, вода, ТВ+інтернет) Є гаражі та паркомісця, благоустрій території

Схожі пропозиції

2-о кімнатна в затишній Парковій Алеї.
Ціна 19000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 60
Поверх 11 / 11
Велика 2кім Квартира 74м2 вул.Вовчинецька
Ціна 48000 $
Кількість кімнат 2
Площа, м? 74
Поверх 6 / 9
3 кім. вул. Вовчинецька Позитрон Велес
Ціна 24600 $
Кількість кімнат 3
Площа, м? 76
Поверх 6 / 10

Ви вирішили придбати чи продати квартиру в новобудовах Івано-Франківська ? Тоді ви звернулися за адресою і зробили дійсно правильний вибір. Новобудови в Івано-Франківськуна порядок відрізняються від побудованих кілька років тому.

Перш за все - це рівень і якість будівлі, а також нові комунікації і спеціально розроблена для нових житлових масивів інфраструктура. З нашою допомогою ви зможете вибрати відповідну житлову площу в новобудовах Івано-Франківська дуже швидко і без зайвих витрат часу. На нашому сайті ви зможете вибирати квартири в Івано-Франківських новобудовах за такими критеріями як близькість або віддаленість від споруд інфраструктури, ??а також потрібний вам район розташування новобудови.

На сторінках нашого сайту ви зможете підійти до пошуку нерухомості виходячи з її ціни, а також потрібного вам метражу і стану нерухомості. Якщо ви не хочете витрачати зайвий час і збиватися з ніг, патрулюючи вулиці Івано-Франківська у пошуках відповідної нерухомості - саме час звернутися до нашої допомоги та переглянути пропозиції по новобудовах.

Квартири від забудовника в новобудові мають величезну перевагу і тим, що все абсолютно нове, зроблене за новими технологіями, людьми, які дійсно піклуються про свою репутацію. Купуючи квартиру в новобудові, ви можете бути повністю впевнені в тому, що прислів'я «мій дім - моя фортеця» це явно про новобудову! Всі квартири в новобудовах Івано-Франківська на одному сайті !

Ми працюємо з найкращими: