Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

Більш детальна інформація стосовно нерухомості від будівельної компанії "Вамбуд" за телефоном (097) 682-55-29

Будівельна компанія ВамбудКупівля квартири – дуже важливе і відповідальне рішення, яке, як правило, приймається всього лише кілька разів, а то й один єдиний, на протязі всього життя. Тому при виборі квартири покупцеві необхідно все гарненько і ретельно зважити. Численні рекламні оголошення і публікації в засобах масової інформації, які розміщують забудовники, банки, фінансові установи та агентства нерухомості рясніють все більш привабливими умовами та інформацією про те, як купити квартиру, тому саме зараз дуже важливо не помилитися, і зробити єдино правильний вибір.

«Вамбуд» - будівельна компанія, яка працює на будівельному ринку України з 2006 року і є однією з провідних будівельних компанії Івано-Франківська.

Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових комплексів «під ключ» а також комерційних об’єктів.

Кожен будинок будується за індивідуальним проектом, що враховує потреби найвибагливіших покупців (зручне планування, гарний краєвид, зручне транспортне сполучення, безпосередня близькість до природних зон відпочинку). Це дозволяє привернути увагу споживачів різних потреб та різного рівня. Компанія працює по діючим державним нормам і правилам, у відповідності з вимогами діючих стандартів.

Об'єкти будвництва

Житловий комплекс "Арсеніївський двір" на вул.Стуса

{gallery}arseiinivskiy{/gallery}

Квартал Краківський

{gallery}krakivskiy{/gallery}

Житловий комплекс на вул.Вовчинецькій

{gallery}vovchinecka{/gallery}

Житловий комплекс на вул.Мазепи (позаду медичного коледжу)

{gallery}mazepi{/gallery}

Житловий комплекс на вул.Урожайній

{gallery}urogayna{/gallery}

Житловий комплекс "Сонячний", I-а черга (вул. О. Довженка)

{gallery}sonyachniy1{/gallery}

Житловий комплекс "Сонячний", II-а черга (вул. Крихівецька-Виноградна)

{gallery}sonyachniy2{/gallery}

 

 

Житловий комплекс "Сонячний" II-а черга (вул. О. Довженка)

{gallery}sonyachniy2d{/gallery}

Житловий комплекс "Сонячний" IІI черга (вул. О. Довженка)

{gallery}sonyachniy3{/gallery}

 

Залишились запитання ?

Зателефонуйте за номером (097) 682-55-29 та отримайте вичерпну інформацію стосовно найвигідніших пропозицій придбання житла від будівельної компанії "Вамбуд"!

Детальніша інформація стосовно нерухомості від будівельної компанії "Благо" за телефоном  (068) 251-88-74

Будівельна компанія Благо Івано-ФранківськКвартира вашої мрії і як її обрати? Варто звернути увагу на такі критерії у виборі житла: Фірма забудовник – на ринку нерухомості різноманіття будівельних фірм. Варто звернути увагу на компанії, які мають надійну репутацію, знаходять позитивні відгуки серед клієнтів, а також ведуть прозору політику. Часто агентства нерухомості можуть вказати на слабкі та сильні сторони компанії. З чого збудований будинок – цегляні будинки вважаються одними з найкращих, адже цегла екологічний матеріал, завдяки чому такі будинки «дихають» і зберігають благосприятливий клімат (зимою тепло, а літом прохолодно). Однак першість в будівництві перейняли монолітні будинки. Вони відзначаються високою міцністю і дозволяють втілити різноманітні рішення в плануванні, що стало пріорітетним в будівництві елітного житла. Панельний найбільш вразливий і менш якісний.

Житловий масив – обираючи район міста зверніть увагу на його інфраструктуру, благоустрій, транспортний зв’язок та безпечність для життя. Ціна –варто оцінити в межах якої суми вас цікавить житло. Також врахуйте витрати на ремонт, оформлення квартири тощо. За одну ж і ту ціну можна купити квартиру в різному стані, в залежності від місце розташування. Поверховість – нижчі поверхи зручні для сімей з дітьми та літніх людей. Вищі – це більше сонця та кращі панорами з вікна. Коли ви будете абсолютно задоволені усіма вищезгаданими пунктами і впевнені в своєму правильному рішенні, тільки тоді включайте емоційну частину свідомості і насолоджуйтеся вибором поверху, метражу, виду з вікна, планування квартири і висоти будинку.

Компанія «Благо» увібрала в собі найкращі традиції будівництва та передових технологій. Досвідчений забудовник та генпідрядник, здійснює повний цикл робіт від будівництва до введення будинків в експлуатацію та передачу на обслуговування.Об'єкти будівництва

{gallery}franko-river-club{/gallery}

{gallery}parkova-aleya{/gallery}

 

{gallery}parus{/gallery}

{gallery}soborne{/gallery}

Залишились питання ?

Зателефонуйте за номером (068) 251-88-74 та отримайте вичерпну інформацію стосовно найвигідніших пропозицій придбання житла від будівельної компанії "Благо"!

 

Детальніша інформація стосовно компанії "Спілка забудовників" за телефоном: (099) 087-31-61

Будівельна компанія "Спілка забудівників" Івано-ФранківськПеред покупкою нерухомості постає неминуче питання: придбати новобудову або квартиру на вторинному ринку ? Покупка квартири в новобудові набагато вигідніше за багатьма параметрами, починаючи від ціни, і закінчуючи станом і оснащенням комунікацій. Покупець житла в новобудові не переймається про те, скільки прослужить електророзводка або труби опалення - нові житлові комплекси будуються із застосуванням сучасних і довговічних матеріалів. Для тих, хто хоче купити житло в новобудові, є великий вибір не тільки типових планувань квартир, але і планувань за індивідуальними проектами, тому навіть однокімнатна квартира може бути просторою і світлою.

Будівельна компанія «Спілка забудовників» розпочала свою діяльність  в місті Івано-Франківськ . Професіоналізм, відданість справі , повагу до суспільства і оточенню, а головне любов до втілених об'єктів було і є секретом успіху і основною причиною , по якій «Спілка забудовників» заслужив довіру і повагу інвесторів та громадськості.

Сьогодні, через багато років безперервної роботи ,«Спілка забудовників» - це синонім якості , стабільності,  доброго смаку і швидкорозвиваючоїся  будівельної компанії. Як результат такої стратегії - можливість фірми «Спілка забудовників» відповідати складним тимчасовим і технічним вимогам. Для здійснення будівельної діяльності в компанії є всі необхідні ліцензії і нормативна документація. Сучасна технічна база та високий рівень професійної підготовки

 

 
 

Більш детальна інформація стосовно будівельної компанії "Галицька" за телефоном (099) 087-31-61

Івано-Франківськ все більше приваблює своїми можливостями. Хороша робота та освіта, можливості кар’єрного зростання, безкоштовна і платна медицина, розвинена інфраструктура, культурно-історична спадщина – здавалося б, що ще людині потрібно? Тому переїхати в недорогу і гарну новобудову, розташовану в екологічно чистому місці, в одному з кращих міст України мріють багато. І тут не настільки вже важливе яку саме Ви вирішили купити квартиру – одно-або двокімнатну, економ або бізнес класу, у забудовника в новобудові або через агентство на вторинному ринку, головне чітко уявляти, чого саме Ви хочете від придбаної житлової площі.

Компанія, якій довіряють – це не гасло будівельної компанії «Галицька» - це результат щоденної клопіткої праці професійного колективу під керівництвом засновника компанії. «Не лише будувати, а й творити красиве місто для своїх земляків, споруджувати не просто будинки, а затишні оселі для івано-франківських сімей» - саме таку амбітну мету успішно втілює у життя івано-франківська будівельна компанія «Галицька».

Сьогодні «Галицька» - сучасна компанія, яка стрімко розвивається. Серед основних напрямків діяльності – будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення. Якісно збудоване та вчасно здане житло – два основні правила, яких у своїй роботі дотримується колектив будівельників.

Нині житло, збудоване колективом «Галицька» - це сучасні цегляні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, усі будинки передбачають індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС.

 

Більш детальна інформація стосовно ТОВ "Мельник" за телефоном 099 735-32-63

МельникЗабудовник Мельник, не раз зустрічається дане словосполучення в Івано-Франківську серед людей що планують покупку нової квартири. Покупка квартири на первинному ринку нерухомості -  справа дуже відповідальна, оскільки Ви купуєте віртуальні квадратні метри, яких реально поки що немає. Тому при виборі споруджуваної квартири необхідно особливу увагу приділяти надійності компанії-забудовника. Безліч різного роду інформації Ви можете почерпнути в інтернеті на різноманітних форумах, на яких люди, що купили квартиру в тій чи іншій новобудові у того чи іншого забудовника висловлюють свою думку щодо його переваг і недоліків.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мельник» працює на будівельному ринку Івано-Франківська з 2010 року. В даний час будівельна компанія «Мельник» є одним з лідерів на ринку нерухомості. Компанія тримає курс на забезпечення максимальної доступності своєї продукції найширшому колу споживачів.

«Мельник» є одним з лідерів в реалізації унікальних будівельних проектів. Метою компанії є: передбачення майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпечення найкращого співвідношення ціни та якості, та максимальне задоволення вимог своїх клієнтів. Компанія здобула довіру людей, які інвестували свої кошти в об’єкти будівництва та стали власниками нового, якісного та комфортного житла.

 

Ми працюємо з найкращими: