Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

1 000 $ / м²

Комерційне приміщення в центрі з ремонтом


Комерційне приміщення в центрі з ремонтом
Фото 166 Комерційне приміщення в центрі з ремонтом
Юлія
06676261...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 300
Вулиця Залізнична

Опис

Продам комерційне приміщення в центрі міста, фасадний вхід, панорамні вікна. Є офісні приміщення, кухня, санвузл, складське приміщення, гараж з рампою. Можливий поділ.

Розташування на мапі

Схожі пропозиції

продається комерційне приміщення!!!
Ціна 200 $ / м²
Площа, м? 176
Поверх /
Продається комерційне приміщення
Ціна 1200 $ / м²
Площа, м? 88.91
Поверх /
Продається комерційне приміщення!!
Ціна 200 $ / м²
Площа, м? 176
Поверх /
Якщо ви плануєте відкрити власну справу або розширити бізнес, почніть з пошуку комерційної нерухомості. Обсяг пропозиції таких площ в Івано-Франківську цілком може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця або орендаря. Зацікавленим у покупці клієнтам є з чого вибирати: пропонуються до продажу як окремі будівлі, так і приміщення в межах торговельних комплексів і офісних центрів. Компанія «Цитадель нерухомість» допоможе вам купити або орендувати комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська. При цьому ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде успішною, незалежно від того, який тип нерухомості вас цікавить. Ми також надамо вам підтримку в проведенні складних операцій, таких як обмін своєї квартири на комерційну нерухомість в новобудовах, покупка площ із залученням іпотечного кредиту.
 
Ми щодня проводимо моніторинг пропозицій з цього сегменту. Це означає, що, використовуючи наш каталог об'єктів, ви не упустите жодного варіанту з можливих. А вивчення самих гідних пропозицій, вписуються в рамки ваших запитів, ми приділимо особливу увагу. Всі пропозиції зібрані в єдину базу даних, де є як доступна, так і елітна комерційна нерухомість. Тут можна знайти приміщення в житлових будинках і площі в багатофункціональних комплексах з розгалуженою інфраструктурою, що забезпечують тих, хто там працює, повним набором сервісних послуг. Якщо ви не знайдете відповідного варіанту, то приміщення за індивідуальною заявкою, з оптимальним співвідношенням якості та вартості, підбере ваш персональний агент з комерційної нерухомості.

 

Ми працюємо з найкращими: