Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

33 500 $ за об'єкт

Центр Незалежності комерція 60 м.кв.


Центр Незалежності комерція 60 м.кв.
Фото 7927 Центр Незалежності комерція 60 м.кв.
Фото 7928 Центр Незалежності комерція 60 м.кв.
Фото 7929 Центр Незалежності комерція 60 м.кв.
09580068...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 60
Вулиця Незалежності

Опис

площа - 60 м.кв. підвал, висота до 3 метрів, ремонт, проїзджа та прохідна частина, всі лічильники, вхідні двері, парковка. ціна - 33500 у.о. за м.кв. підписуйтесь на наш канал в YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCioZDO2umqn4rcENg2PhISg 0964265595 (вайбер), 0958006835 - експерт з нерухомості Павло
Якщо ви плануєте відкрити власну справу або розширити бізнес, почніть з пошуку комерційної нерухомості. Обсяг пропозиції таких площ в Івано-Франківську цілком може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця або орендаря. Зацікавленим у покупці клієнтам є з чого вибирати: пропонуються до продажу як окремі будівлі, так і приміщення в межах торговельних комплексів і офісних центрів. Компанія «Цитадель нерухомість» допоможе вам купити або орендувати комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська. При цьому ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде успішною, незалежно від того, який тип нерухомості вас цікавить. Ми також надамо вам підтримку в проведенні складних операцій, таких як обмін своєї квартири на комерційну нерухомість в новобудовах, покупка площ із залученням іпотечного кредиту.
 
Ми щодня проводимо моніторинг пропозицій з цього сегменту. Це означає, що, використовуючи наш каталог об'єктів, ви не упустите жодного варіанту з можливих. А вивчення самих гідних пропозицій, вписуються в рамки ваших запитів, ми приділимо особливу увагу. Всі пропозиції зібрані в єдину базу даних, де є як доступна, так і елітна комерційна нерухомість. Тут можна знайти приміщення в житлових будинках і площі в багатофункціональних комплексах з розгалуженою інфраструктурою, що забезпечують тих, хто там працює, повним набором сервісних послуг. Якщо ви не знайдете відповідного варіанту, то приміщення за індивідуальною заявкою, з оптимальним співвідношенням якості та вартості, підбере ваш персональний агент з комерційної нерухомості.

 

Ми працюємо з найкращими: