Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

1 200 $ / м²

Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця


Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7591 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7592 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7593 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7594 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7595 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7596 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7597 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
Фото 7598 Кафе, кавярня з меблями та технікою Коновальця
09580068...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 186
Вулиця Коновальця

Опис

площа - 186 м.кв., 1-ий поверх, фасадні вікна, техніка, меблі. ціна - 1200 у.о. за м.кв. 0964265595 (вайбер), 0958006835 - експерт з нерухомості Павло Калитка

Схожі пропозиції

Якщо ви плануєте відкрити власну справу або розширити бізнес, почніть з пошуку комерційної нерухомості. Обсяг пропозиції таких площ в Івано-Франківську цілком може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця або орендаря. Зацікавленим у покупці клієнтам є з чого вибирати: пропонуються до продажу як окремі будівлі, так і приміщення в межах торговельних комплексів і офісних центрів. Компанія «Цитадель нерухомість» допоможе вам купити або орендувати комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська. При цьому ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде успішною, незалежно від того, який тип нерухомості вас цікавить. Ми також надамо вам підтримку в проведенні складних операцій, таких як обмін своєї квартири на комерційну нерухомість в новобудовах, покупка площ із залученням іпотечного кредиту.
 
Ми щодня проводимо моніторинг пропозицій з цього сегменту. Це означає, що, використовуючи наш каталог об'єктів, ви не упустите жодного варіанту з можливих. А вивчення самих гідних пропозицій, вписуються в рамки ваших запитів, ми приділимо особливу увагу. Всі пропозиції зібрані в єдину базу даних, де є як доступна, так і елітна комерційна нерухомість. Тут можна знайти приміщення в житлових будинках і площі в багатофункціональних комплексах з розгалуженою інфраструктурою, що забезпечують тих, хто там працює, повним набором сервісних послуг. Якщо ви не знайдете відповідного варіанту, то приміщення за індивідуальною заявкою, з оптимальним співвідношенням якості та вартості, підбере ваш персональний агент з комерційної нерухомості.

 

Ми працюємо з найкращими: