Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

220 $ / м²

комерція під готовий бізнес кафе чи магазин


комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7579 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7580 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7582 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7583 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7584 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
Фото 7585 комерція під готовий бізнес кафе чи магазин
09580068...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 115
Вулиця Хоткевича - Української Дівізії

Опис

площа - 115 м.кв., напівцоколь, вікна, меблі, всі документи під бізнес. ціна - 300 у.о. за м.кв. 0964265595 (вайбер), 0958006835 - експерт з нерухомості Павло Калитка

Схожі пропозиції

Якщо ви плануєте відкрити власну справу або розширити бізнес, почніть з пошуку комерційної нерухомості. Обсяг пропозиції таких площ в Івано-Франківську цілком може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця або орендаря. Зацікавленим у покупці клієнтам є з чого вибирати: пропонуються до продажу як окремі будівлі, так і приміщення в межах торговельних комплексів і офісних центрів. Компанія «Цитадель нерухомість» допоможе вам купити або орендувати комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська. При цьому ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде успішною, незалежно від того, який тип нерухомості вас цікавить. Ми також надамо вам підтримку в проведенні складних операцій, таких як обмін своєї квартири на комерційну нерухомість в новобудовах, покупка площ із залученням іпотечного кредиту.
 
Ми щодня проводимо моніторинг пропозицій з цього сегменту. Це означає, що, використовуючи наш каталог об'єктів, ви не упустите жодного варіанту з можливих. А вивчення самих гідних пропозицій, вписуються в рамки ваших запитів, ми приділимо особливу увагу. Всі пропозиції зібрані в єдину базу даних, де є як доступна, так і елітна комерційна нерухомість. Тут можна знайти приміщення в житлових будинках і площі в багатофункціональних комплексах з розгалуженою інфраструктурою, що забезпечують тих, хто там працює, повним набором сервісних послуг. Якщо ви не знайдете відповідного варіанту, то приміщення за індивідуальною заявкою, з оптимальним співвідношенням якості та вартості, підбере ваш персональний агент з комерційної нерухомості.

 

Ми працюємо з найкращими: