Новобудови Вторинний ринок Комерційна нерухомість Особняки Земельні ділянки Гаражі Оренда нерухомості

Ціна $

Кількість кімнат

Площа, м²

1 000 $ / м²

Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>


Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6503 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6504 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6505 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6506 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6507 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Фото 6508 Продається комерційне приміщення по вул.Гетьмана Мазепи>>
Сергій
05072869...Показати номер

Характеристики

Площа, м? 600
Вулиця Гетьмана Мазепи
Номер будинку 177

Опис

Продається комерція по вул. Гетьмана Мазепи, навпроти Сільпо. Загальна площа - 600м2 з можливістю розділення на декілька приміщень. В даний час в кожному приміщенні є діючий бізнес. Зроблений є/р , індивідуальне опалення. Підходить для ведення будь-якого бізнесу. Деталі за телефоном 0507286911

Розташування на мапі

Якщо ви плануєте відкрити власну справу або розширити бізнес, почніть з пошуку комерційної нерухомості. Обсяг пропозиції таких площ в Івано-Франківську цілком може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця або орендаря. Зацікавленим у покупці клієнтам є з чого вибирати: пропонуються до продажу як окремі будівлі, так і приміщення в межах торговельних комплексів і офісних центрів. Компанія «Цитадель нерухомість» допоможе вам купити або орендувати комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська. При цьому ми впевнені, що співпраця з нашою компанією буде успішною, незалежно від того, який тип нерухомості вас цікавить. Ми також надамо вам підтримку в проведенні складних операцій, таких як обмін своєї квартири на комерційну нерухомість в новобудовах, покупка площ із залученням іпотечного кредиту.
 
Ми щодня проводимо моніторинг пропозицій з цього сегменту. Це означає, що, використовуючи наш каталог об'єктів, ви не упустите жодного варіанту з можливих. А вивчення самих гідних пропозицій, вписуються в рамки ваших запитів, ми приділимо особливу увагу. Всі пропозиції зібрані в єдину базу даних, де є як доступна, так і елітна комерційна нерухомість. Тут можна знайти приміщення в житлових будинках і площі в багатофункціональних комплексах з розгалуженою інфраструктурою, що забезпечують тих, хто там працює, повним набором сервісних послуг. Якщо ви не знайдете відповідного варіанту, то приміщення за індивідуальною заявкою, з оптимальним співвідношенням якості та вартості, підбере ваш персональний агент з комерційної нерухомості.

 

Ми працюємо з найкращими: